IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Portal

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

ogłoszenia

administracji użytkowników punkty wpływu
głos podziemia media spisy
W tym dziale znajdują się zagadnienia techniczne i administracyjne oraz wszelkie spisy ludności, gangów, korporacji i frakcji. Forum to jest również miejscem na ogłoszenia od graczy i Administracji. Tutaj także można zgłosić nieobecność. Chcesz znaleźć kogoś do wspólnej gry? Ten dział, to miejsce dla Ciebie! Ciekawostką jest dział z mediami, gdzie opisane są wydarzenia fabularne ważne dla rozgrywki całego forum.

1521Nieobecności
10.12.19 1:07
Fable Venturi Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

postacie

karty rozszerzenia relacje
kontakt trackery internet
Strefa przeznaczona na wszelkie kwestie związane z postaciami. To tutaj znajdziesz karty obecnych na forum, a także wzór, aby móc stworzyć własną. W tym dziale umieszczone są także tematy z relacjami, obowiązkowe do założenia trackery pomagające uporządkować rozgrywki i wszelkie rozszerzenia okołopostaciowe. W tym dziale możesz również zadzwonić do mamy i przejrzeć świeżutkie memy w internecie.

6578Queenie QiQi Koł...
29.11.19 15:54
Konstantin Yakovlev Zobacz ostatni post
Portal Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum ZablokowaneRPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl

TOP50 Gry

All graphics used on forum belongs to their authors and we DO NOT OWN IT. If you don't wish to see your art here - write to Administrators.
We're not responsible for art used by our users.