IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Maannguaq Thorleifsen

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Maannguaq Thorleifsen

Maannguaq Thorleifsen
prezes korporacji


https://fortflorence.forumpl.net/t39-maannguaq-thorleifsen#39 https://fortflorence.forumpl.net/t47-maannguaq-thorleifsen#47 https://fortflorence.forumpl.net/t45-maannguaq-thorleifsen https://fortflorence.forumpl.net/t160-maannguaq-thorleifsen#170 https://fortflorence.forumpl.net/t122-apartament-maannguaq-thorleifsen#132

Rola : Prezes korporacji - Nanoq Industries

Wiek : 28 lat
Orientacja : Heteroseksualny/a
Pochodzenie : Kangerlussuaq, Grenlandia
Liczba postów : 66

Administrator Rada Miasta

Maannguaq Thorleifsen Empty
PisanieTemat: Maannguaq Thorleifsen   Maannguaq Thorleifsen Empty01.07.18 0:42ciekawostki
• Bardzo przejmuje się stanem środowiska, toteż walczy o jak najbardziej ekologiczne lotnictwo;
• statki powietrzne wszelkiego typu są jej pasją od dzieciństwa;
• zawsze lubiła się uczyć języków, dlatego poza ojczystym grenlandzkim i "wymuszonym" duńskim zna także angielski i szwedzki, a jakiś czas temu zaczęła się uczyć niemieckiego;
• nie przepada za dziećmi, więc kiedy podczas jakichś wydarzeń jest ich dużo, zmusza się, aby przynajmniej ładnie wyglądać na zdjęciach;
• swoim "dzieckiem" natomiast nazywa swój prywatny odrzutowiec, z którego korzysta bardzo rzadko aby nie pogarszać stanu środowiska - co ciekawe, jest to odkupiony od duńskiego rządu (wciąż w takich barwach) Bombardier Challenger CL-604;
• ale jak drugie dziecko traktuje VTOL produkcji swojej korporacji.
unnuami mersortoq aliortukkanik ammussisarpoq


informacje podstawowe
Imiona: Maannguaq
Nazwisko: Thorleifsen
Pseudonim: Nanoq, Qaniit
Pochodzenie: Kangerlussuaq, Grenlandia

Wiek: 28 lat
Data urodzenia: 20 maja 2015
Wzrost: 169
Waga: 71

Miejsce zamieszkania: Panorama
Frakcja: Rada Miasta
Ranga: prezes korporacji Nanoq
Rodzina:
- Jens Thorleifsen - ojciec. Były prezes Nanoq Industries, który korporację przekazał córce. Aktualnie w Fort Sally promuje i rozwija firmę.
- Paarnannguaq Thorleifsen z.d. Madsen - matka. Była pracownica lotniska, menedżerka w dziale finansów. Aktualnie w Forcie Sally towarzyszy mężowi i również zajmuje się finansami.

Ekwipunek:
- przepustka na smyczy
- klucze
- telefon komórkowy
- słuchawki bezprzewodowe
- smartwatch
- mała kosmetyczka z rzeczami do poprawy makijażu w środku dnia
- często ma także ze sobą laptopa

aparycja
Jak to stereotypowy Grenlandczyk - Maannguaq nie jest drobnej budowy. Chociaż nie jest gruba, to wciąż wygląda na pyzatą. Dzięki temu wygląda znacznie delikatniej i młodziej niż powinna w swoim wieku. Z tego samego powodu ma nieco większe niż standardowe piersi.
Jako dziecko Grenlandki i Duńczyka, wiele cech typowych dla mieszkańców wyspy jest u niej dużo delikatniejsze. Ma bardzo lekko skośne oczy, a odcień skóry również nie różni się wiele od tego, którzy posiadają przeciętni mieszkańcy Kopenhagi. Jest także nieco wyższa niż jej koleżanki tej samej narodowości. Zgadza się natomiast kolor włosów, jakim jest czarny, oraz brązowy kolor oczu. Włosy sięgają jej za poziom stanika, są grube i ciężkie, co niestety przekłada się na brak możliwości wykonywania trwałej fryzury na jakieś wydarzenie. Nos ma leciutko zadarty i z małym "garbikiem", jest on także "inuicko" szerszy. Niestety zamiast pełnych ust, tak popularnych wśród Grenlandczyków, jej są mocno przeciętne.
Maannguaq na prawym barku ma tatuaż z samolotem wrysowanym w kompas, a całe jej lewe ramię zajmuje niedźwiedź polarny z godła Grenlandii - ot, taki patriotyczny motyw.
Kobieta bardzo dba o swój wizerunek w mediach. Dlatego nigdy nie wychodzi z domu bez makijażu (za to tylko przekroczy próg apartamentu i go natychmiastowo zmywa). Jej włosy są albo rozpuszczone, albo związane w wysoki kucyk bądź spięte w kok. Raz na jakiś czas poprawia swój wygląd w toalecie, aby mieć pewność, że ewentualne media nie będą się miały do czego przyczepić jeśli chodzi o to.
Co do ubioru - przywykła do tego, że wymaga się od niej (i jej wypada zresztą) nosić eleganckie, stonowane ubrania. I tak robi - z reguły nosi białą koszulę, ciemne spodnie/spódnicę i jakieś proste buty na obcasach. Co ciekawe, zarówno w domu, jak i w zaciszu swojego gabinetu, chodzi na boso.

cechy specyficzne:
- wspomniane dwa tatuaże
- blizna na kostce po wypadku z dzieciństwa
- kilka mniejszych blizn na całym ciele po zamachu w ratuszu

charakter
Charakter Maannguaq generalnie różni się, jeśli chodzi o to, jaka jest w towarzystwie znajomych, a kiedy musi zgrywać ważną panią prezes. Jako kierowniczka swojej korporacji wydaje się być dość powściągliwa w emocjach, a na jej twarzy z reguły widnieje "bitchface". Ale to nie dlatego, że ona nie chce się uśmiechać ani nic, zwyczajnie w pracy często bywa mocno zestresowana i skupiona na tym, co się dzieje wokół niej. Nie zmienia to faktu jednak, że jest sympatyczna wobec swoich podwładnych - tych, których zna nieco bliżej często nawet pyta o samopoczucie, jakieś ewentualne uwagi wobec jakości miejsca pracy i wytwarzanych produktów. Na Nanoq Industries zależy jej mniej tylko niż na rodzinie, dlatego, kiedy zachodzi taka potrzeba, potrafi zachowywać się też jak zimna suka. W większości przypadków, gdy jej pracownicy dokonają jakiegoś przewinienia - daje im drugą szansę. Ale nie zawsze i z reguły trzeciej szansy nie dostają (chyba, że chodzi o naprawdę bardzo marginalną rzecz). Podczas spotkań z innymi businessmanami raczej siedzi cicho, słucha i wyciąga wnioski, aby na koniec dopiero się odezwać na jakiś temat. Preferuje cichą analizę, przemyślenie wszystkiego na spokojnie, niż natychmiastowe działanie.
Skoro wspomniano o jej rodzinie, to należy zauważyć, że jest ona wyjątkowo rodzinną osobą. Zawsze lubiła spędzać czas ze swoimi rodzicami czy jakimiś innymi krewnymi, gdy ci byli dostępni jeszcze na Grenlandii. Dlatego, kiedy któregoś dnia ma gorszy dzień, z reguły oznacza to, że zwyczajnie tęskni za wszystkimi. Wtedy też w wolnej chwili stara się do nich zadzwonić, co nie zawsze jest łatwe ze względu na różnice stref czasowych.
Osobowość kobiety wobec jej znajomych jest natomiast znacznie inna. Do tego stopnia, że podczas, gdy w pracy musi coś przemyśleć przez długi czas aby podjąć racjonalną decyzję, to tutaj zbytnio się nie krępuje, jeśli chodzi o te mniej przemyślane. Zwyczajnie działa szybciej niż myśli i często później tego żałuje, ale tak długo jak to nie będzie stanowiło zagrożenia dla firmy, to who cares? Maannguaq ma także dość specyficzne poczucie humoru, więc serio musi się dobrze stopować, aby niczego głupiego nie powiedzieć podczas wywiadów czy innych bankietów, bo nie wszystkim spodobałyby się jej opinie i wypowiedzi.
Poza tym Grenlandka udziela się charytatywnie. Odpowiedni procent zysków swojej firmy przekazuje na działania mające zabezpieczyć to, co zostało ze świata przed całkowitym upadkiem. Wynajmuje swoje maszyny nie tylko dla innych prezesów (za opłatą), ale i dla służb ratunkowych. Nanoq Industries nawet zbudowało i sprzedało dwa śmigłowce ratunkowe dla szpitala w Panoramie.  Chociaż oczywiście pani Thorleifsen w głębi siebie uważa się za lepszą "niż inni", to wciąż stara się o to, aby nikt nie musiał żyć w niegodnych warunkach.

informator
Czy wyrażasz zgodę na...

porwanie? - tak
czasowe uwięzienie? - tak
gwałty i napaście? - gwałty nie, napaście tak
tymczasowe uszkodzenie ciała? - tak
pozostawienie blizn i innych znamion? - tak
trwałe uszkodzenie ciała? - nie
straty materialne? - tak
uśmiercenie postaci? - nie

ingerencję Mistrza Gry w fabule? - tak

inne uwagi - brak
   
Powrót do góry Go down
 
Maannguaq Thorleifsen
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fort Florence :: Portal :: postacie :: karty-
Skocz do: