IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Frakcje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Maannguaq Thorleifsen

Maannguaq Thorleifsen
prezes korporacji


https://fortflorence.forumpl.net/t39-maannguaq-thorleifsen#39 https://fortflorence.forumpl.net/t47-maannguaq-thorleifsen#47 https://fortflorence.forumpl.net/t45-maannguaq-thorleifsen https://fortflorence.forumpl.net/t160-maannguaq-thorleifsen#170 https://fortflorence.forumpl.net/t122-apartament-maannguaq-thorleifsen#132

Rola : Prezes korporacji - Nanoq Industries

Wiek : 28 lat
Orientacja : Heteroseksualny/a
Pochodzenie : Kangerlussuaq, Grenlandia
Liczba postów : 66

Administrator Rada Miasta

Frakcje Empty
PisanieTemat: Frakcje   Frakcje Empty21.06.18 0:59frakcje

Rada Miasta
grupa dedykowana: Panorama

W Radzie Miasta zasiadają szefowie piętnastu największych korporacji Fort Florence. Każdy z nich ma jeden głos o tej samej mocy - dzięki nieparzystej liczbie członków zawsze coś zostanie przegłosowane.
Spotkania Rady nie odbywają się w regularnych odstępach. Organizowane są po jakichś nieprzewidzianych sytuacjach (np. aktach terrorystycznych Frontu Wyzwolenia) lub, gdy jeden z członków uzna, że taka narada jest konieczna.
Innym zadaniem Rady jest decyzja o losie prezesów firm, którym nie udało utrzymać się na rynku. Najczęściej nie oznacza to spadku do Outland, a propozycję nie do odrzucenia co do przyszłego stanowiska jako np. sekretarka lub sprzątacz.

Co jakiś czas członkowie Rady Miasta będą się zmieniać - korporacje z mniejszą ilością Punktów Wpływu na swoim koncie będą wymieniane na rzecz korporacji, które zgromadzą większą ilość Punktów Wpływu.
Działanie mechaniki Punktów Wpływu zostało opisane w tym dziale.


Korespondenci
grupa dedykowana: Newcrest, rzadziej Panorama

Jest to grupa, która nie popiera całościowo żadnej strony sporu. Korespondenci indywidualnie wybierają, komu pomagają i za jaką opłatą. Każdy Korespondent jest doskonale obeznany z planem i architekturą miasta, gdyż ich głównym środkiem transportu są ich własne nogi - są to najczęściej świetni biegacze, w większości również parający się parkourem. Jeżeli nie uważają się za wystarczająco szybkich, nadrabiają to sprytem i nikomu nieznanymi kryjówkami.
Korespondenci najczęściej mieszkają na dachach lub w budynkach, których budowa nie została dokończona, a w ramach drzwi używają okien. Jedni działają samotnie, inni w grupach. Wszyscy jednak są poszukiwani przez żołnierzy i policjantów Fort Florence, choć z doświadczenia wiadomo, że niektórych z nich udało się przekupić. Za zostanie oficjalnie złapanym, Outland jest nieuniknioną karą - bez względu na strefę zamieszkania.
Działalność tej grupy jest wyjątkowo zróżnicowana, ale polega na dostarczaniu towaru z jednego miejsca do drugiego. Towarem najczęściej są listy i dokumenty, które w momencie dostania się w niepowołane ręce mogą przynieść rychłą zgubę dla nadawcy bądź odbiorcy. Nierzadko Korespondenci przenoszą narkotyki od nadawców z Outland do uzależnionych w Newcrest lub Panoramie. Zdarzają się również towary innego pokroju bądź gabarytów - za niemałe sumy niektórzy z Korespondentów są w stanie przetransportować nawet organy do transplantacji lub przyprowadzić do odbiorcy "zamówionego" człowieka. Spryt i pomysłowość są wyjątkowo opłacalne w tej pracy.

Florence Liberation Front
grupa dedykowana: głównie Outland i Newcrest, sporadycznie Panorama

Front Wyzwolenia Florence to grupa często zahaczająca swoimi działaniami o terroryzm. Niegdyś walczyli jedynie o pełnię praw dla pracowników z Newcrest oraz zintensyfikowaną pomoc humanitarną dla Outland, z czasem również o wpuszczenie tych drugich do przynajmniej drugiej strefy. Członkowie Frontu są przeciwnikami rządów korporacji i marzą o wolności oraz demokracji nie tylko na papierze. Wiedząc jednak, że nie osiągną swoich celów pokojowymi metodami, zaczęli posuwać się do aktów terrorystycznych, zastraszania, szantażu, wandalizmu i rozbojów. Mieszkańcy Panoramy są ich celem numer jeden, gdyż kierują się myślą, że "nikt nie jest niewinnym cywilem, a każdy, kto nie walczy z korporacjami, stoi po ich stronie i stanowi cel dla Frontu".
Front Wyzwolenia Florence to grupa poruszająca się i zamieszkująca przede wszystkim kanały burzowe lub porzucone i zapomniane przez resztę cywilizacji podziemne tunele - do tych dostęp mają nawet członkowie z Outland. Od nielegalnych handlarzy bronią wykupili wiele sztuk broni palnej i materiałów wybuchowych. Specyficznym graffiti na ścianach lubią przypominać o swojej obecności. Są poszukiwani przez policję i wojsko Fortu jednak próba przekupienia przez nich jest mniej efektywna niż przez Korespondentów. Działalność Frontu jest przyczyną, dla której po ulicach wszystkich stref chodzi coraz więcej uzbrojonych strażników.
Powrót do góry Go down
 
Frakcje
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fort Florence :: Portal :: podręcznik-
Skocz do: