IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Rangi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Maannguaq Thorleifsen

Maannguaq Thorleifsen
prezes korporacji


https://fortflorence.forumpl.net/t39-maannguaq-thorleifsen#39 https://fortflorence.forumpl.net/t47-maannguaq-thorleifsen#47 https://fortflorence.forumpl.net/t45-maannguaq-thorleifsen https://fortflorence.forumpl.net/t160-maannguaq-thorleifsen#170 https://fortflorence.forumpl.net/t122-apartament-maannguaq-thorleifsen#132

Rola : Prezes korporacji - Nanoq Industries

Wiek : 28 lat
Orientacja : Heteroseksualny/a
Pochodzenie : Kangerlussuaq, Grenlandia
Liczba postów : 66

Administrator Rada Miasta

Rangi Empty
PisanieTemat: Rangi   Rangi Empty23.06.18 0:06rangi

Panorama
Dla rang oznaczonych "(x)" należy sprecyzować w KP dokładniejszą rolę postaci.

Prezes korporacji (+ nazwa korporacji) - użytkownik ma prawo "założyć" własną firmę (w fabule lub poprzez Kartę Postaci po wcześniejszym uwzględnieniu z Adminem). Uzyskać można dodatkowy tytuł - członek Rady Miasta - dla szefów 15-tu tych najbardziej wpływowych.
Pracownik korporacji (x) - np. sekretarka prezesa, informatyk.
Następca - ewentualny potomek któregoś z prezesów (jeżeli wyrazi na to zgodę).
Celebryta (x) - np. słynny muzyk, aktor, malarz.
Policjant - odpowiada za bezpieczeństwo i porządek w Panoramie. Pracownicy komisariatów mają zezwolenie na legitymowanie i przeszukiwanie losowych osób na mieście, a do swojej dyspozycji mają broń palną najnowszej generacji, samochody, jednoślady, śmigłowce i drony.
Lekarz (x) - doktor medycyny w jakiejś dziedzinie, np. kardiolog.
Właściciel (x) - np. sklepu, butiku, salonu samochodowego.
Pracownik (x) - np. pokojówka, kucharz, prostytutka.
Dziecko - wszystkie osoby poniżej 18. roku życia, które wciąż utrzymywane są przez rodziców, uczniowie miejscowych szkół.
Łowca - członek lepiej wyszkolonej i uzbrojonej grupy żołnierzy, który wraz z drużyną jeździ do Outlandu w celu uprowadzenia ludzi dla korporacji, które przeprowadzają na nich swoje badania. Często dodatkowo opłaceni są przez mieszkańców Panoramy i w zamian za to przywożą np. dzieci z Outlandu dla bezpłodnych par lub inny "żywy towar".

Newcrest
Dla rang oznaczonych "(x)" należy sprecyzować w KP generalny poziom zaangażowania w pracę, a więc do wyboru są "tytuły" - przodownik pracy; przeciętny pracownik; zagrożony wyrzuceniem. Dla rang oznaczonych "(y)" należy sprecyzować, czego jest się właścicielem lub pracownikiem (jakiś sklep, kawiarnia, bar).

Pracownik fabryki (x) + nazwa korporacji lub dziedziny
Pracownik kopalni (x)
Pracownik elektrowni (x)
Pracownik stacji (x) - pracownik stacji odsalania wody
Rybak
Rolnik
Lekarz
Właściciel (y)
Pracownik (y)
Strażnik miejski - grupa bardzo podobna do policjantów, jednak funkcjonująca tylko na obszarze Newcrest. Również mogą legitymować i przeszukiwać obywateli, jeżeli coś wzbudzi ich czujność. Uzbrojenie strażników miejskich natomiast jest nieco gorsze niż policjantów - broń nieco starsza niż ta w Panoramie, mniej samochodów i konie zamiast motorów, brak śmigłowców. Bezzałogowe statki powietrzne też posiadają tylko nieliczni.
Strażnik graniczny - do obowiązków strażnika granicznego nie należy jedynie sprawdzanie osób przechodzących przez granicę. Część z nich patroluje Outland (do 5 kilometrów wgłąb Trzeciej Strefy, przede wszystkim w stanie podwyższonej gotowości), część porusza się wzdłuż granicy, aby upewnić się, że ta wciąż jest nienaruszona. Ich uzbrojenie jest podobne do tego strażników miejskich, jednak konie zostały wymienione na wszędołazy. Strażnicy graniczni posiadają także więcej dronów i pojazdów czterokołowych niż strażnicy miejscy.
Dziecko - uczęszcza do szkoły bądź pomaga rodzicom w pracy

Outland

Głowa gangu + nazwa gangu
Członek gangu + nazwa gangu
Niezrzeszony - nie jest członkiem żadnego gangu
Dziecko

Dokładny spis i opis Gangów znajduje się tutaj.

Rangi dodatkowe - Florence Liberation Front

Jako, że są to "rangi dodatkowe", należy wybrać jedną z powyższej listy i do tego jedną z poniższej.

• Lider - dowódca grupy. (Aktualnie pieczę nad tą rangą sprawuje Mistrz Gry, jednak w przyszłości może zostać nominowany na nią jeden z użytkowników za wkład w forum i działalność grupy.)
• Kamikaze - jeden z najbardziej poświęconych sprawie, najbardziej niebezpiecznych, elitarnych i szanowanych bojowników. Jest gotowy poświęcić życie dla Frontu Wyzwolenia. (W przypadku wybrania tej rangi należy zaznaczyć "tak" we wszystkich polach informatora, biorąc pod uwagę ryzyko zawodowe.)
Powrót do góry Go down
 
Rangi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fort Florence :: Portal :: podręcznik-
Skocz do: